W profesjonalnym salonie fryzjerskim nie może zabraknąć wysokiej jakości maszynki do strzyżenia włosów. Podobnie wygląda sytuacja z trymerem. Produkt powinien optymalnie wpisywać się w Twoje potrzeby i ułatwiać codzienną pracę. Na jakie funkcje maszynki zwrócić uwagę? Możliwości jest wiele.

Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów

Postaw na wygodę i wybierz maszynkę bezprzewodową. Model Fox Tango wyróżnia się ergonomicznym kształtem. Zapewnia precyzję cięcia w pięciu pozycjach. Wyświetlacz LCD poinformuje Cię o poziomie naładowania i konieczności naoliwienia ostrza. Litowy akumulator pozwala na 120 minut pracy przy pełnym naładowaniu. Profesjonaliści docenią także model Fox Magnum. Jego wyróżnikami są mocny, elektromagnetyczny silnik i ostrza z japońskiej stali nierdzewnej o szerokości 45 mm. Maszynka pozwala zarówno na pracę bezprzewodową, jak i bezpośrednio przez przewód sieciowy.

Nowoczesny design maszynki do strzyżenia

Funkcjonalność to podstawa, jednak nie mniej istotny jest design pasujący do wystroju salonu fryzjerskiego lub barberskiego. Jeśli cenisz estetykę, z pewnością Twoją uwagę przyciągnie model Fox Joker. Nie jest to jednak jedyny atut urządzenia. Mocny silnik, pojemny akumulator litowo-jonowy i ostrza ze stali nierdzewnej typu 440C z diamentową powłoką, która zwiększa odporność na nagrzewanie to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających stylistów fryzur.

Profesjonalny trymer do salonu fryzjerskiego

Tu liczy się precyzja. Wybierz model Fox Lilly wyposażony w ostrze ze stali nierdzewnej w kształcie litery T „T-BLADE” o szerokości 40 mm. Dwa poziomy pracy silnika i 3 nasadki grzebieniowe pozwolą Ci na osiągnięcie perfekcyjnego efektu. Szukasz bestsellerowego produktu, który został doceniony przez branżę fryzjerską? Z pewnością zainteresuje Cię model Fox Reggae. Wydajny i przyjazny środowisku akumulator Ni-MH, uniwersalność stosowania dzięki możliwości pracy bezprzewodowej lub przewodowej i zdejmowana nasadka dystansowa z 5-stopniową regulacją sprawiają, że urządzenie wyróżnia się funkcjonalnością i ergonomią.

Maszynka i trymer 2w1

Zależy Ci na wielofunkcyjności? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest model Fox Multi Cut, łączący w sobie funkcje trymera i maszynki do włosów. Poręczny kształt, możliwość pracy bezprzewodowej i przez przewód sieciowy, ostrza ze stali nierdzewnej z precyzyjną regulacją strzyżenia. Stylizuj i strzyż bez ograniczeń.