Jesteś ciągle w ruchu. Podobnie jak używane przez Ciebie nożyczki i degażówki fryzjerskie. To podstawowe narzędzia pracy w salonie fryzjerskim, dlatego muszą być niezawodne. Mają wpływ na jakość strzyżenia, więc w dużej mierze decydują o zadowoleniu Twoich klientów. Jeśli szukasz niezawodności, połączonej z wytrzymałością i eleganckim designem, sprawdź nową linię FOX SILVER PREMIUM.

Na co zwrócić uwagę wybierając nożyczki fryzjerskie?

Pierwszym aspektem, który warto wziąć pod uwagę podczas szukania najlepszych narzędzi fryzjerskich, jest materiał, którego użyto do ich produkcji. Profesjonalne nożyczki FOX SILVER PREMIUM wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wyróżnia je także metalowy system śruby z łożyskiem kulkowym. Co istotne, zostały ręcznie wykonane. Kolejnym czynnikiem decydującym o wyborze nożyczek fryzjerskich powinna być ich funkcjonalność. Ergonomiczny uchwyt 3D ułatwi Ci codzienne użytkowanie, a trwałość narzędzi pozwoli na niezakłóconą pracę przez długi czas.

Profesjonalne degażówki fryzjerskie

W salonie fryzjerskim nie może zabraknąć również specjalnych nożyczek fryzjerskich służących do zmniejszania objętości włosów i cieniowania. Solidne wykonanie i klasyczny design to niewątpliwe zalety degażówek FOX SILVER PREMIUM. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w przypadku męskich fryzur. Krótkie, gęste włosy często wymagają zmniejszenia objętości, żeby układały się w oczekiwany sposób. Na takiej długości nie sprawdzą się tradycyjne techniki cieniowania, dlatego degażówki będą idealnym rozwiązaniem. Należy używać ich z rozmysłem, unikając utraty płynności na przejściach wykonanych maszynką lub klasycznymi nożyczkami. Podejście punktowe, z uwzględnieniem całościowego wyglądu fryzury stanowi strzał w dziesiątkę.

Ergonomia w pracy fryzjera

Narzędzia Twojej codziennej pracy powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Często spędzasz wiele godzin na strzyżeniu, dlatego uchwyt nożyczek i degażówek fryzjerskich powinien być tak skonstruowany, żeby odciążać kciuk. Właściwe wyprofilowanie otworów i rękojeści w modelach linii FOX SILVER PREMIUM sprawi, że szybko poczujesz różnicę i pozytywny efekt korzystania z tych narzędzi.

Poza funkcjonalnością warto zwrócić także uwagę na wygląd nożyczek i degażówek. Dopasuj go do swojego salonu fryzjerskiego. Odkryj także linię FOX ROSE GOLD PREMIUM i wybierz zestaw dopasowany do Twoich preferencji.