Poszukujesz równowagi między funkcjonalnością a designem? W FOX dbamy o kompleksowość proponowanych rozwiązań. Odkryj nowości, które przygotowaliśmy z myślą o fryzjerach i stylistach włosów. Linia FOX Rose Gold Premium przyciąga spojrzenia eleganckim kolorem oraz idealnymi proporcjami. Dowiedz się więcej i pamiętaj, że to edycja limitowana. Warto mieć ją w swoim salonie. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie

Odpowiednie narzędzia fryzjerskie są podstawą skutecznej pracy. Warto ją ułatwić poprzez wybór niezawodnych rozwiązań, takich jak nożyczki fryzjerskie FOX Rose Gold Premium. Ergonomiczny uchwyt 3D zapewni Ci pewny chwyt. Te profesjonalne narzędzia do cięcia włosów wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Na szczególną uwagę zasługuje metalowy system śruby z łożyskiem kulkowym. Gwarantuje on trwałość nożyczek fryzjerskich. Z pewnością staną się Twoim nieodłącznym towarzyszem podczas obsługi klientów w salonie fryzjerskim.

Jakie degażówki wybrać?

Osiągnij efekt miękkiego przerzedzenia włosów, wybierając profesjonalne degażówki fryzjerskie FOX Rose Gold Premium. Zakrzywione zęby z trzema końcówkami gwarantują naturalny efekt stylizacji. Masz pełną kontrolę nad stopniem zmniejszenia objętości fryzury tak, by finalna stylizacja odpowiadała oczekiwaniom klientki. Rozmiar 5,5” jest uniwersalny i w pełni dopasowany do dłoni.

Jak dbać o nożyczki i degażówki w salonie fryzjerskim?

Z pewnością chcesz długo cieszyć się ostrością i niezawodnością nożyczek oraz degażówek. Podstawą będzie używanie ich zgodnie z przeznaczeniem, czyli jedynie do cięcia włosów. Ponadto ważnym elementem jest regularna pielęgnacja narzędzi pracy. Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na przetarcie ostrzy suchą szmatką. Warto pamiętać też o oliwieniu wewnętrznej części nożyczek i degażówek fryzjerskich. Po pracy należy przechowywać narzędzia w specjalnym etui. Zostawianie ich „luzem” może przyspieszyć proces eksploatacji i spowodować niechciane uszkodzenia. Równie ważna będzie regularna sterylizacja narzędzi. Poza bieżącą dezynfekcją, która usunie drobnoustroje z powierzchni nożyczek, warto minimum dwa razy w tygodniu poddać narzędzia fryzjerskie oczyszczaniu z wykorzystaniem specjalnych pojemników i płynów do sanityzacji.