Gotowi do wyścigu o miano najlepszego fryzjera? Jeśli tak, do zwycięstwa niezbędne będą odpowiednie produkty, które zagwarantują precyzję cięcia oraz dobrą jakość stylizacji. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową linię FOX RACE 18, która wyróżnia się nie tylko walorami użytkowymi, ale także niepowtarzalnym stylem.

Ostre cięcie profesjonalnymi nożyczkami

Nożyczki fryzjerskie powinny zachowywać ostrość i zapewniać swobodną pracę. Wśród wyposażenia salonu fryzjerskiego nie może zabraknąć także degażówek. Oba produkty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zostały pokryte czarną, teflonową powłoką. Wyróżniają się ergonomicznym kształtem oraz wąskim ostrzem, co sprawia, że stanowią idealne narzędzie dla profesjonalistów. Wśród produktów do cięcia nie mogło zabraknąć także trymera. Ostrze w kształcie litery T, mocny silnik i akumulator NiMH sprawiają, że jest to nieodzowny element wyposażenia salonu. Za regulację i dopasowanie do potrzeb klienta odpowiadają 3 nasadki grzebieniowe, które pomogą osiągnąć zaplanowany efekt wizualny.

Stylizacja z FOX RACE 18

Fryzura musi wywołać “efekt wow”, a do tego niezbędna jest oprawa w postaci stylizacji włosów. Przydatna będzie więc suszarka oraz prostownica. Łączy je kompaktowość oraz wytrzymałość. Zostały wyposażone w długie, nieplączące się kable, które umożliwiają swobodę ruchów oraz wysoki komfort pracy. Dodajmy do tego długą żywotność oraz kilku stopniową regulację i otrzymujemy produkty must have salonu fryzjerskiego.

18 lat marki FOX

Ze względu na urodzinowy charakter kolekcji FOX RACE 18 zaprojektowaliśmy także akcesoria, które pozwolą na dodatkową celebrację tego momentu. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów, poszukiwaliśmy połączenia praktyczności i dobrego stylu. Tak powstały dwie torby: lniana oraz ze skóry ekologicznej. Charakterystyczna 18-stka oraz barwa głębokiej zieleni to wyróżniki, które nie pozwolą przejść obok nich obojętnie.

Zobacz całą kolekcję narzędzi i akcesoriów fryzjerskich FOX RACE 18.