Mamy powody do świętowania! Marka FOX jest obecna na rynku już od 18-stu lat. Przez ten czas udało się nam stworzyć liczne kolekcje produktów fryzjerskich dla profesjonalistów. Cenimy kompleksowość oraz przystępność. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć nowe rozwiązania, które są w pełni dopasowane do potrzeb branży fryzjerskiej.

Osiemnaste urodziny marki to dobry moment na podsumowanie oraz spojrzenie na podejmowane działania z perspektywy czasu. Chcemy Was inspirować, jednocześnie sami nieustannie poszukujemy kolejnych bodźców do rozwoju.

FOX – zbudowany na doświadczeniu

Nasza marka została stworzona z myślą o fryzjerstwie. FOX pojawił się na rynku w 2002, a już rok później wzięliśmy udział w pierwszych targach dla branży beauty. Jesteśmy blisko fryzjerów i stylistów. Wspieramy szkoły fryzjerskie, sponsorując nagrody w licznych konkursach. Wiemy, że nowe generacje profesjonalistów są źródłem innowacji, dlatego pomagamy im stawiać pierwsze kroki w dziedzinie stylizacji fryzur.

Jako wieloletni sponsor konkursu KREATOR, odbywającego się w ramach targów LOOK & BEAUTY VISION widzimy zmagania najlepszych w branży. Z nimi też współdziałamy. W latach 2010 – 2015 mieliśmy przyjemność współpracować z Andrzejem Mateckim, który może poszczycić się tytułem WORLD CHAMPION w zakresie fryzjerstwa.

Ważna jest dla nas szeroka perspektywa, dlatego nie ograniczamy się tylko do eventów branżowych. Wspieramy działanie kluby sportowe w Bydgoszczy, od lat przekazujemy produkty FOX na charytatywny “Bal z sercem”. Mamy także kontakt ze sztuką. FOX pojawił się na deskach teatru wraz ze spektaklem “Szalone nożyczki”, który wyprodukowała Kamila Polak. Nasze produkty stanowiły jego oprawę, ponieważ odpowiadaliśmy za wyposażenie sceny.

Kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich

Swoje działania opieramy na solidnych fundamentach doświadczenia. Poszerzamy asortyment, dopasowując się do potrzeb profesjonalistów. Cieszymy się, że nasza obecność na rynku trwa już 18 lat i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli okazję do świętowania kolejnego okrągłego jubileuszu.