Szukasz innowacji, które będą wartościowym uzupełnieniem wyposażenia Twojego salonu fryzjerskiego? Sprawdź nowości marki FOX. Profesjonalne narzędzia fryzjerskie, wyróżniające się wielofunkcyjnością to nowy must-have, który docenią styliści fryzur.

Prostownica 2w1 z funkcją stylizacji loków

Prostownica FOX JOY to profesjonalne narzędzie fryzjerskie z funkcją nadmuchu, Pozwala na stylizację loków w niskiej temperaturze, co chroni włosy przed uszkodzeniami i dodatkowo utrwala fryzurę. Stylizacja pasm przebiega bardzo szybko, możesz stworzyć loki w ciągu kilku sekund. Sugerowany zakres temperatur do prostowania pasm wynosi od 140oC do 220oC, natomiast w przypadku stylizacji loków od 140oC do 160oC. Temperaturę wygodnie ustawisz dzięki 5-stopniowej skali. Pracę ułatwi Ci obrotowy kabel o długości 2,5 m.

Profesjonalna lokówko-prostownica

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Dlatego kolejną nowością w postaci dwufunkcyjnego urządzenia jest lokówko-prostownica FOX CURL&SMOOTH. Narzędzie fryzjerskie zostało wyposażone w płytki z powłoką ceramiczną. Wyraźny wyświetlacz LCD, nowoczesna grzałka PTC i możliwość regulacji temperatury w skali od 100oC do 220oC sprawią, że produkt szybko stanie się nieodłącznym elementem każdego procesu stylizacji włosów.

Elektryczna szczotka do brody i włosów

Zadbaj o kondycję pasm i brody. Profesjonalna elektryczna szczotka FOX HOT BARBER BRUSH ionic podczas pracy wytwarza jony ujemne, odpowiedzialne za utrzymanie naturalnej wilgotności włosa. Produkt posiada 6-stopniową skalę regulacji temperatury, która pozwoli Ci na dopasowanie poziomu wytwarzanego ciepła do aktualnych potrzeb stylizacji. Ze względu na dłuższe nylonowe kolce, szczotka zmniejsza elektrostatyczność pasm. Z kolei krótsze kolce szczotki zostały pokryte aluminiową powłoką, która posiada wysoką odporność na ciepło. Kabel o długości 1,75 m pozwoli Ci na pełną swobodę ruchu.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami FOX. Obserwuj nasze profile w social mediach i regularnie sprawdzaj aktualności na stronie.